شرکت سینا طب ایرانیان آنیل در زمینه های زیر آماده همکاری است:

فروش و تولید تضمینی زعفران، گل محمدی و انغوزه توسط شرکت سیناطب بصورت پایدار

سرمایه گذاری با عقد قرارداد حقوقی برای خرید تضمینی گیاهان دارویی و فروش اوراق سهام به کشاورزان در چرخه صادرات و ایجاد ارزش افزوده

مشاوره، کمک و اخذ تسهیلات برای رونق تولید تضمینیِ مبتنی بر دانش و توسعه کشت گیاهان در شهرستان ها، خصوصا گیاهان استراتژیک و ارزآور

جمع آوری، بوجاری، تمیزکاری و بسته بندی عالی گیاهان دارویی

سرمایه گذاری و مشارکت در فرآوری ترکیبات شیمیایی، اسانس و سایر Extract ها توسط تکنولوژی خطِ تولیدهای مدرن، در داخل و خارج از کشور

تولید دارو، محصول های قابل صادرات بر پایه گیاهان دارویی و مکمل های غذایی بهداشتی با منشا گیاهی و فروش

بازاریابی از خارج از کشور، سرمایه گذاری در فرآوری، تولید مشترک اسانس و توسعه بازار

تجارت منصفانه با کشاورز

رعایت عدالت و انصاف در تعاملات اجتماعی و اقتصادي یکی از ضرورت هاي اخلاقی به شمار می آید. انصاف به مفهوم مدارا و مسامحه بر تجارت، مراعات حال طرف هاي ضعیف در مبادلات تجاري و تلاش براي سود رساندن به آنهاست.

کشاورزان نخستین و محروم ترین حلقه زنجیره صنعت کشاورزی می باشند. دلالان، تجار و عرضه کنندگان حلقه های قوی این زنجیره هستند. ارزش افزوده در طی مراحل فرآوری، بسته بندی و توزیع بشدت افزایش می یابد لیکن میزان بهره حلقه های زنجیره از میزان سود ارزش افزوده با میزان کار و نیاز آنها تطابق ندارد.

سینا طب ایرانیان آنیل بستری برای افزایش بهره کشاورزان از ارزش افزوده صنعت کشاورزی و صنایع غذا-دارو بر بستر تجارت منصفانه تدارک دیده است.

شرکت سینا طب ایرانیان آنیل، محصولات کشاورزی را بصورت مستقیم از کشاورز دریافت کرده و به صورت تسهیلگر محصول را فرآوری و بسته بندی و در بازار فروش با نام کشاورز عرضه خواهد کرد.

کشاورز علاوه بر نرخ متعارف محصول تحویل شده به شرکت از حاشیه سود فرآوری و صادرات جهانی شرکت در بازارهای هدف از طریق اخذ اوراق مشارکت شرکت بهره مند می گردد.

اطلاعات کشاورزان در سایت شرکت درج شده و امکان تعامل مشتریان با کشاورزان برقرار می گردد.

شرکت قسمتی از سود خود را با هدف توسعه بهداشتی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، در روستاهای تامین کنندگان، بر اساس حجم تولید محصول و میزان نیازمندی، هزینه خواهد کرد.

شرکت قسمتی از سود خود را با هدف ارتقا محصولات کشاورزان در زمینه خدمات فنی و مشاوره ای کاشت، داشت و برداشت با توجه به استانداردهای بازار مصرف هزینه کرده و زمینه ارتقا محصول کشاورزان را مهیا می نماید.

شرکت قسمتی از سود خود را در حوزه تحقیق و توسعه بر روی شیوه های نوین بسته بندی و فرآوری محصولات جدید با هدف افزایش بهره مندی کشاورزان از ارزش افزوده زنجیره سرمایه گذاری خواهد کرد.

شرکت سینا طب ایرانیان آنیل در کشورهای فرانسه و انگلیس شرکای تجاری توانمند در حوزه توزیع و فروش محصولات کشاورزی و صنایع غذا-دارو دارد.

شرکت سینا طب ایرانیان آنیل در حال تحقیق و توسعه برای راه اندازی کارخانه فرآوری گیاهان دارویی و تولید محصولات گیاهی دانش بنیان است.

فرآيند های اصلي در شرکت سینا طب ایرانیان آنیل عبارتند از:

تامین محصول به صورت مستقیم از کشاورزان

فرآوری و بسته بندی با توجه به استانداردهای بین المللی

توزیع در بازارهای داخلی و بین المللی با نام کشاورزان

ارائه مشاوره و خدمات فنی ترویجی به کشاورزان

توسعه بهداشتی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی روستاهای همکار

 تحقیق و توسعه بر روی شیوه های نوین بسته بندی

تحقیق و توسعه بر روی فرآوری محصولات جدید با هدف کاهش خام فروشی

ارائه سود مشارکت به کشاورزان