ddf

BetterYou معرفی شرکت

شرکت BetterYou یک شرکت بهداشتی بین المللی دانش بنیان است که در زمینه تولید ویتامین ها و مکمل های طبیعی مورد نیاز بدن که در زندگی امروز تقریبا کنارگذاشته شده اند در سال 2006 در انگلستان ایجاد شده است. این ویتامین ها و مکمل ها پایه گیاهی هستند و ویژگی منحصر به فرد آنان این است که بصورت اسپری و با دور زدن سیستم گوارشی از طریق مخاط و یا دهان مستقیم جذب میشوند و به همین دلیل از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار هستند.

BetterYou اولین شرکت در جهان بود که یک اسپری خوراکی منیزیم و تغذیه ای موضعی استفاده کرد که از آن زمان پیشگام توسعه محصول در منطقه قاره اروپا است. شرکت سینا طب ایرانیان آنیل از سال 2016 به عنوان عضوی از BetterYou به این صنعت رو به رشد با هدف قرار دادن دانش بومی کنار خط تولید آن در ایران در آینده به این صنعت ورود پیدا کرد و به عنوان نماینده رسمی شرکت فعالیت خود برای اخذ مجوزات رسمی از سازمان غذا و دارو و گمرک ایران را آغاز نمود.

تعهد قابل تقدیر و تلاش شبانه روزی شرکت BetterYou به علوم توسعه و تحقیقات جذب باعث شده است که با بهترین موسسات تحقیقاتی در جهان از جمله دانشگاه های کاردیف، اولستر و شفیلد ، بیمارستان St Mark در لندن و Sandwell و West Birmingham NHS Trust شریک شوند. با هر نوآوری جدید، ما و شرکتBetterYou همچنان در تلاش هستیم تا نیازهای روزافزون نیازهای غذایی مشتریان خود را برآورده کنیم. ارائه محصولات فرموله شده علمی که از بالاترین کیفیت مواد اولیه تولید شده اند و از موثرترین و راحت ترین روشهای ممکن برای تحویل با استاندارد بسته بندی Ocean Waste Plastic برخوردار هستند.